A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Мирноградський професійний гірничий ліцей"

гр.7-17

Дата: 16.03.2020 14:36
Кількість переглядів: 676

Завдання на час карантину:

Завдання на тиждень з 12.03 по 20.03

Основи правових знань (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати §15 с.64 тема "Президент України", §16 с.69 тема "Судова влада в Україні" ( підручник "Правознавство" О.Д.Наровлянський)

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати с.122-127 тема "Власність: її основні форми", с.190 тема "Базові підприємства" (підручник "Основи ринкової економіки і підприємсництва" В.Бобров)

с122-123 с.124-125 с.126-127 с.190

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати с.142-143 тема "Принципи підприємницької діяльності", с.147 тема "Правове регулювання підприємництва" (підручник "Основи ринкової економіки" В.М.Петюх)

с.142-143 с.147

Фізична культура (викладач Сталоверова С.М.): Стрибки через скакалку за 20с. Підтягування у висі (хлопчики), підтягування у висі-лежачи (дівчата). Згибання та розгибання рук в упорі (на підлозі - хлопці; на опорі 50-60см - дівчата). Присідання на одній нозі (з підтримкою). Стрибки у довжину з місця. Стрибки вгору з напівприсіду. Нахил уперед з положення сидячи. Піднімання тулубу в сід за 30с.

Історія України (викладач Рябчун М.І): Підготовка до ЗНО: курс 30 лекцій  "Новітня історія України" Ф.Г.Турченко (використати інтернет) 

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати: 1. Основні несправності механізованих кріплень, 2. ПТЕ, обслуговування та ремонт очисних машин с.201-204, с.204-206 

с.201 с.202-203 с.204-205 с.206

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.): 1. Призначення, улаштування апаратури АС-3СМ с.131-133 прочитати та письмово відповісти на питання закріплення матеріалу; 2. Принцип роботи поста абонентського с.134-135 письмова відповідь на питання закріплення матеріалу; 3. Апаратура автоматизації прохідницьких комбайнів §11.2 с.150-153 конспект мал.11.1 с.151 позначення на малюнку записати  с.131 с.132-133 с.134-135 с.150-151 с.152-153

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): вивчити с.118-120,с.123 -124

 с.118-119 с.120 с.123 с.124

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 22, р.40; Ех.12, р.38 (підручник Плахотник) ех.22 ех.12

Завдання на тиждень з 23.03 по 27.03

Основи правових знань (викладач Кисельова Т.М.): §4.5,4.9 таме "Територіальний устрій України". "Місцеве самоврядування" (навч. посібник "Основи правознавства" П.І.Гнатенко)

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): с.149-153 тема "Холдингові компанії" с.149 с.150-151 с.152-153

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): с.190-197 тема "Основні форми підприємництва" с.190-191 с.192-193 с.194-195 с.196-197

Фізична культура (викладач Сталоверова С.М.): Презентація "Видатні спортсмени сучасності". Скласти комплекс ранкової гімнастики з 8-10 вправ без предметів. Скласти комплекс вправ для розвитку швидкості. Скласти комплекс вправ для розвитку спритності. Скласти комплекс вправ для розвитку швидкісно-силових якостей. 

Охорона праці (викладач Трубіна Т.В): Опрацювати тему "Улаштування і правила користування вогнегасниками" (підручник "Основи охорони праці" Винокурова) 

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): вивчити с.160 с.160

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати теми: Монтаж скребкового конвеєра. Монтаж маслостанції (інтернет-ресурс)

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.): "Вимоги до апаратури автоматизації конвеєрних ліній" с. 211 (письмово відповісти на питання закріплення матеріалу)  с.211

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 2, р.74; Ех.4, р.75-76 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Завдання на тиждень з 30.03 по 03.04

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Вивчити с.162-163 с.164

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.): Датчики КТВ-2, КСЛ-2. ДШ (датчик заштибовки) с.211-213, інтернет (опрацювати, записати улаштування датчиків) с.211 с.212-213. Пройти тестування, відповіді надіслати викладачу  по Viber +380996880889

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати "Монтаж механізованих кріплень", "Монтаж, демонтаж комбайну" (інтернет-ресурси) 

Фізична культура (викладач Сталоверова С.М.): За допомогою різних м'ячів скласти комплекс З.Р.В. (3-8 вправ). Придумати 3-4 станції для колового тренування з м'ячем для розвитку швидкісно-силових якостей (описати їх, виконати на уроці). Скласти комплекс вправ (4-5) для розвитку верхніх кінцівок. Вдосконалити вправи з м'ячем (жонглювання тощо)

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 7,8, р.47-78 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Основи правових знань (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати  теми "Особисті права та свободи громадян України", "Конституційні основи України"  с.28,55  ( навч.посібник "Основи правознавства" П.І.Гнатенко) 

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати с.204 тема "Основні та виробничі потужності. Облік та оцінка основних фондів" 

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): с.197-200 тема "Основні види підприємництва"с.197 с.198-199 с.200

Завдання на тиждень з 06.04 по 10.04

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Опрацювати с.132-136 с.132-133 с.134-135 с.136

Фізична культура (викладач Сталоверова С.М.):  Скласти комплекс З.Р.В. з пропонованого інвентарю (на вибір) 10-12 вправ. Підготувати, розучити та демонструвати комплекс вправ на розвиток гнучкості (з елементами акробатики). Підготувати, розучити та демонструвати комплекс вправ на розвиток координації рухів (з елементами акробатики). Скласти комплекс вправ "Стрейчингу" (8-10 вправ) .

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех.8, р.78-79; Ех. 2, р.80 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Охорона праці (викладач Трубіна Т.В): Опрацювати тему "Основні правила надання першої допомоги при нещасних випадках" (підручник "Основи охорони праці" Винокурова) 

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати "Призначення і класифікація підйомних установок. Типи піднімальних машин. Основні вузли" ( знайти в інтернеті підручник Л.Ф.Завозин "Шахтні підземні устанокви")

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.):  "Реле швидкості РС-67" відповісти на питання закріплення матеріалу с.213 урок 2 с.214-215. Зробити конспект "Призначення та комплект апаратури  АУК-1М" (інтернет - ресурс)

Основи правових знань (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати  теми "Закон України про освіту", "Закон України про профтехоствіту"  (інтернет-ресурс)  ( навч.посібник "Основи правознавства" П.І.Гнатенко) 

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати с.205  с.206 тема "Оборотні засоби підприємства" 

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): опрацювати тему "Малі підприємства і малий бізнес" с.369 с.370-371 с.372

Завдання на тиждень з 13.04 по 17.04

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати "Види підйомних сосудів", "Підйомні канати" (інтернет-ресурс) Пройти тестування, відповіді надіслати викладачу  по Viber +380996880889

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.): Зробити конспект 1) "Призначення , улаштування функції пульта керування АУК-1М"; 2)  "Призначення , улаштування,  функції блока керування апаратури  АУК-1М" (інтернет - ресурс)

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Вивчити та написати конспект с.141-145 с.141 с.142-143 с.144-145

Основи правових знань (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати  теми "Поняття цивільного права" с.121-130 (навч.посібник "Основи правознавства" П.І.Гнатенко) 

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати тему "Шляхи ефективного використання оборотніх засобів" с.164-167 

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): опрацювати тему "Банки і кредитування бізнесу" с.548 

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 3, р.81 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Завдання на тиждень з 21.04 по 24.04

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 1-2, р.83 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати "Парашютні пристрої підйомних установок", "Напрямляючі шківи" (інтернет-ресурс) 

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.): "Апаратура КДК" с.226 - письмові відповіді закріплення матеріалу. Пройти тестування2 та тестування3, відповіді надіслати викладачу  по Viber +380996880889

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Вивчити та написати конспект с.145-146

Основи правових знань (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати  тему (повторити)  "Поняття цивільного права" с.121-130 (навч.посібник "Основи правознавства" П.І.Гнатенко) 

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати тему "Витрати виробництва" с.195-197 

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): опрацювати тему "Банки і кредитування бізнесу" с.548  (повторити) 

Українська мова (викладач Жидкова О.О.):  Підготовка до ЗНО §16 с.50-51 вивчити, впр.5 с.52-53 - правильні відповіді записати у зошит; §17 с.54-55 вивчити, впр.5 с.55-56 - правильні відповіді записати у зошит (підручник Українська мова 11 кл Авраменко)

Виробниче навчання (майстер вн Костюченко Т.І.): Апаратура АУК-1М Матеріал для написання лабораторної роботи на тему: Конструкція апаратури АУК-1М, тех.обслуговування. Презентація . Лабораторна робота на тему: розбирання, ремонт, збирання пульта керування апаратури АУК-1М. Матеріал: 1 сторінка  2 сторінка  3 сторінка 4 сторінка 5 сторінка До цієї теми презентація: пульт керування кабельні вводи пульта керування склад пульта керування модуль сигналізації та нульового захисту МСН світлова сигналізація пульта керування   схема пульта керування АУК-1М виносний прилад ВПУ

Завдання на тиждень з 27.04 по 30.04

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Вивчити та написати конспект з теми "Вакуумні пускачі" (інтернет-ресурс)

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 4-5, р.85-87 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Виробниче навчання (майстер вн Костюченко Т.І.): Лабораторна робота:''Розбирання та вивчення конструкції  блока керування, ремонт, складання''. Матерiал для написання мал.1 мал.2 мал.3 мал.4 мал.5 мал.6 мал.7 мал.8 мал.9 мал.10 мал.11 мал.12 

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати тема: "Надшахтні будівлі клітьових та скіпових підйомів" (інтернет ресурс); тема: "способи проведення вертикальних стволів" с.82-88 §5.5. с.82-83 с.84-85 с.86-87 с.88

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.):  Виконати тестування 4 та тестування 5, відповіді надіслати викладачу  по Viber +380996880889 матеріал 1 матеріал2 матеріал3 матеріал4

Основи галузевої економіки і підприємництва (викладач Кисельова Т.М.): Опрацювати тему "Собівартість" с.194-195 

Ділова активність і основи підприємницької діяльності (викладач Кисельова Т.М.): повторити тему "Банки і кредитування бізнесу"

Завдання на тиждень з 04.05 по 08.05

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 9,12 , р.88-89 (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Вивчити та написати конспект с.146-148 

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати тема: "Розташування підйомних машин, щодо стовбура", "Організація та ПБ при обслуговуванні підйомних машин".(інтернет-ресурс) Виконати тестування № 3 відповіді надіслати викладачу  по Viber +380996880889

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.):  Написати конспект з теми "Призначення, складові, робота апаратури АКТ-2" с.193-195. "Призначення, складові, робота АКУ-63" с.203-207, письмові відповіді на закріплення матеріалу с.203 с.204-205 с.206-207

Виробниче навчання (майстер вн Костюченко Т.І.): Тема Керування апаратурою АУК-1М Техніка безпеки. https://youtu.be/EAksl1DpGhk

Завдання на тиждень з 12.05 по 15.05

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 1-4 , р.90-91  (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Вивчити та написати конспект с.145-146

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати тема "Види ремонтів гірничих машин" с.217-222. с.217  с.218-219 с.220-221  с.222"Система ППР" §2 с.227  (Корабльов)

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.):  Написати конспект з теми "Призначення, складові УКАВ-2" с.186-190 с.186-187 с.188-189 с.190; "Режим роботи УКАВ" с.190-193 - письмові відповіді на закріплення матеріалу; "Вимоги до апаратури гозового захисту" с.237-239, письмові відповіді закріплення матеріалу; "Сигналізатор метану" с.239-240 письмові відповіді на закріплення матеріалу с.237 с.238-239 с.240

Виробниче навчання (майстер вн Костюченко Т.І.):  Лабораторна робота №3. Тема: "Дослідження датчиків УПДС, ДМ-2, БКВ, КСЛ-2, КТВ-2,  ДЗШ. Розбирання і огляд". Завдання: написати роботу і правильно відповісти на контрольні запитання. с.1 с.2 с.3 с.4 с.5 с.6 с.7 с.8 с.9 с.10 с.11 с.12 с.13 с.14 с.15 контрольні запитання  с.16 контрольні запитання  с.17

Завдання на тиждень з 18.05 по 22.05

Виробниче навчання (майстер вн Костюченко Т.І.): Лабораторная робота 4. Вивчення, розбирання та огляд апаратури "МЕТАН". матеріал контрольні запитання мал.1 мал.2 відео

Іноземна мова (викладач Леонтьєва К.А): Ех. 8-9, р.93-94  (підручник Англійська мова 11 кл В.Буренко)

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.): Підготуватися до ТО по всім пройденим темам

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати "ПТЕ вентиляторів" 5.3.4 с.137-139 табл.5.3. "ПТБ насосів" с.182-190 в конспект таб.6.4., 6.5.  с.182-183 с.184-185 с.186-187 с.188-189 с.190

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.):  Написати конспект з теми "Апаратура "Метан"" с.241-245, письмові відповіді на закріплення матеріалу с.241 с.242-243 с.244-245 

Завдання на тиждень з 25.05 по 29.05

Гірнича електротехніка (викладач Кремінська А.М.):  Відповісти на завдання до тематичної атестації, відповіді надіслати викладачу  по Viber +380660384960

ГШО (викладач Бакутіна Н.В.): Прочитати та законспектувати "ПТЕ скребкових конвеєрів" §3.5. с.81-86 табл.3.3. та 3.4 (в конспект) "ПТЕ стрічкових конвеєрів" §4.4 с.116 -122 табл.4.4. (в конспект)  с.81 с.82-83 с.84-85 с.86 с.116-117 с.118-119 с.120-121 с.122

Рудникова автоматика (викладач Бакутіна Н.В.):  Виконати тестування №6 та тестування №7 відповіді надіслати викладачу  по Viber +380996880889

Виробниче навчання (майстер вн Костюченко Т.І.): Лабораторная робота 5. Розбирання, вивчення призначення конструкцii комплексу устрою "НЕРПА" стор.1 стор.2 стор.3 стор4 мал.1 мал.2


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування