A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Мирноградський професійний гірничий ліцей"

Гр.13-18

Дата: 16.03.2020 16:02
Кількість переглядів: 159

Завдання на час карантину:

Завдання на тиждень з 12.03 по 20.03

Інформатика (викладач Мещерякова Г.Б.):  Налаштувати час та швидкість анімацій на слайди презентації та надіслати на е-mail: pule4ek@ukr.net

Фізична культура (викладач Сталоверова С.М.): Стрибки через скакалку за 20с. Підтягування у висі (хлопчики), підтягування у висі-лежачи (дівчата). Згибання та розгибання рук в упорі (на підлозі - хлопці; на опорі 50-60см - дівчата). Присідання на одній нозі (з підтримкою). Стрибки у довжину з місця. Стрибки вгору з напівприсіду. Нахил уперед з положення сидячи. Піднімання тулубу в сід за 30с.

Хімія (викладач Гамій К.Л.): Підготуватись до контрольної роботи. Повторити тему "Хімічний зв'язок і будова речовин" с.16-36. Зробити тест-контроль с.37 (підручник "Хімія" 11кл Лашевська)

Українська література (викладач Пелих Л.Є): Прочитати поему в прозі "Поза межами болю" (О.Турянський) (використовуючи інтернет) 

Українська мова (викладач Пелих Л.Є): Повторити тему "Синтаксис". Складні випадки синтаксичного узгодження  (підручник "Українська мова" 11кл. Авраменко)

Історія України (викладач Рябчун М.І): Підготувати есе за однією з тем: 1) Відлига: зміни в суспільно-політичних настроях населення України; 2) Помаранчева революція: національний і людський виміри. (підручник "Історія України" 11кл О.В.Гісем)

Фізика (викладач Сенченко Т.П.): Вивчити §15 с.98-105  (підручник "Фізика і астрономія" 11 кл, Головко)

Біологія і екологія (викладач Гамій К.Л.): Опрацювати тему (зробити конспект) §14 с50. Завдання для самоконтролю с.52 (підручник  "Біологія і екологія" 11кл В.І.Соболь)

Завдання на тиждень з 23.03 по 27.03

Фізика (викладач Сенченко Т.П.): Підготувати учнівський проект на тему: 1) Вплив електричного струму на швидкість фотосинтезу. 2) Вплив електричного та магнітного полів на живі організми

Фізична культура (викладач Сталоверова С.М.): Презентація "Видатні спортсмени сучасності". Скласти комплекс ранкової гімнастики з 8-10 вправ без предметів. Скласти комплекс вправ для розвитку швидкості. Скласти комплекс вправ для розвитку спритності. Скласти комплекс вправ для розвитку швидкісно-силових якостей. 

Громадянська освіта (викладач Трубіна Т.В): Опрацювати тему "Домашнє господарство. Бюджет домогосподарств" (підручник "Громадянська освіта" 10кл Т.Бакка) 

Хімія (викладач Гамій К.Л.): Опрацювати (написати конспект) Повторити тему "Хімічні зв'язки та будова речовин" §4 - §8, тест - контроль с.37  (підручник "Хімія" 11кл Лашевська)

Українська література (викладач Пелих Л.Є): Прочитати поему в прозі "Поза межами болю"  Композиція твору (О.Турянський) (використовуючи інтернет) 

Українська мова (викладач Пелих Л.Є):  с.62-63 (правила), впр.2,3  (підручник "Українська мова" 11кл. Авраменко)

Контрольно-касове обладнання (викладач Саприкіна Л.А.):  Виконати контрольну роботу згідно завдання і варіанту (в конспект), завдання отримані раніше.


« повернутися

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування