A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Мирноградський професійний гірничий ліцей"

Новини

Атестація працівників

Сьогодні в ліцеї відбулася атестація працівників ліцею, а саме: викладачів, майстрів виробничого навчання та психолога. Кожен з атестантів поділився своїми наробками, методами навчання і виховання підростаючої молоді та планами у роботі на майбутнє. Комісія отримала вичерпані відповіді на свої запитання. Взагалом усіх працівників, що атестувалися на рівні ліцею, було атестовано.

15:01 29.03.2019

Всеукраїнський конкурс фахової майстерності

26 березня 2019 року на базі ДНЗ "Краматорське вище професійне торгово-кулінарне училище" відбувся ІІ етап Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійної (професійно-технічної) освіти Донецької області з професії "Кухар". Державний навчальний заклад "Мирноградський професійний гірничий ліцей" представив здобувач освіти ІІІ курсу Плюшко Владислав. Хлопець показав високий рівень теоретичної підготовки та професійні здібності і посів І/ місце. Вітаємо Владислава і бажаємо нових перемог! 

22:18 27.03.2019

Вшанування пам"яті Т.Г.Шевченка

    Протягом місяця викладачі української мови та літератури Пелих Лілія Євгенівна та Жидкова Ольга Олександрівна провели заходи, присвячені вшанування пам'яті Т.Г.Шевченка. Т.Г.Шевченко - видатний поет, який проніс любов до рідного слова, своєї землі. Традиційно 9,10 березня в Україні віддіють данину пам'яті "Великому Кобзареві".  В ліцеї проводились конкурси стіннівок, малюнків "Сторінками Шевченкового світу", "І чужому навчайтесь, і свого не цурайтесь"); здобувачі освіти готували кросворди, ребуси; конкурс читців охопив багатство тематики літературної спадщини поета; підготовлено разноманітні роботи: презентації творчості Шевченка, доповіді, лекційний матеріал. 11 березня проведено урочисту лінійку "І знов до тебе думка лине...". Здобувачі освіти в тестовому варіанті давали відповіді на запитання, пов'язані з життям і творчим шляхом поета. 

09:53 23.03.2019

Педагогічний діалог

Сьогодні в ліцеї відбувся "Педагогічний діалог" "Підвищення пізнавальної активності учнів шляхом впровадження продуктивних технологій навчання" викладачів  Покровського регіону . Розпочалося засідання привітанням від наших здобувачів освіти у якості міні-концерту. Викладач математики Сенченко Тетяна Павлівна разом з учнями показали театралізовану задачу, а потім провела майстер-клас уроку "Знаходження об'єму тіла обертання". Також була показана творча виставка під керівництвом викладача фізики Соколової Марини Єгорівни за проектом "Подорож у космос".

15:33 20.03.2019

День рідної мови

Сьогодні бібліотекар ліцею Шолудько Людмила Іванівна провела виховний захід "День рідної мови". Здобувачам освіти було надано цікаву інформацію з переглядом відео та представлено тематичну книжкову виставку.

19:22 22.02.2019

Містер та місіс ліцей

Сьогодні в ліцеї пройшов конкурс краси "Містер та місіс ліцей" серед юнаків та дівчат, в якому здобувачі освіти змагалися за титул найкрасивішого  учня ліцею. Багато цікавих випробувань пройшли конкурсанти. Свято організувала та підготувала здобувач освіти гр.15-17 Федчук Ольга. 

15:27 21.02.2019

Виставка декоративно-прикладної творчості

Сьогодні в ліцеї пройшла виставка декоративно-прикладної творчості серед здобувачів освіти та викладачів. На виставці були представлені різноманітні напрямки творчих здібностей учнів та  викладачів. 

18:12 19.02.2019

Творча робота

Здобувачі освіти гр.4-16 Балковий Дмитро та Калиниченко Олександр, під керівництвом викладача Кремінської Антоніни Миколаївни та майстра в/н Маховікової Марини Борисівни, розробили творчу роботу, у вигляді стенду "Види з'єднання споживачів", який може практично використовуватися на уроках "Електротехніки", "Фізики" та виробничого навчання.

18:03 18.02.2019

Захід, присвячений "Дню афганця"

15 лютого в ліцеї викладач Мещерякова Ганна Борисівна підготувала разом з учнями відкритий виховний захід, присвячений  Дню афганця. Здобувачам освіти було надано інформацію тих подій, вірші та відео - інтерв'ю учасника бойвих дій. Наприкінці учні почли пам'ять погиблим афганцям хвилиною мовчання.

17:42 15.02.2019

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора