A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Державний навчальний заклад "Мирноградський професійний гірничий ліцей"

Педагогічний колектив



 

 

   Акімов Олександр Володимирович

   викладач спецдисциплін

   Дата народження - 15.12.1975р.н;

   Освіта - Дніпропетровський національний гірничий університет

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Бакутіна Наталія Василівна

 викладач спецдисциплін І категорії;

 Дата народження - 10.11.1958р.н.;

 Освіта - Комунарський гірничо – металургійний інститут.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

   Велигодська Любов Станіславівна

   майстер виробничого навчання 14 розряду, ІІ категорії;

   Дата народження - 24.03.1951р.н.

   Освіта - Горлівський технікум радянської торгівлі

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Воронежська Алла Миколаївна

 майстер виробничого навчання 14 розряду;

 Дата народження - 20.02.1972р.н.;

 Освіта - Донецький технікум громадського харчування.

 

 

 

 

 

 

 


 

  Гамій Катерина Леонідівна

  викладач хімії та біології 11 розряду;

  Дата народження -10.03.1962р.н.;

  Освіта - Державний навчальний заклад Мелітопольський педагогічний університет ім.. Б.Хмельницького.

 

 

 

 

 

 


 

   

   Демиденко Оксана Вікторівна

   майстер в/н

   Дата народження - 27.06.1978р.

   Освіта - Інститут післядипломної освіти інженерно - педагогічних працівників Державного вищого навчального закладу "Університет менеджменту освіти" м.Донецьк

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Жидкова Ольга Олександрівна

  викладач української мови та літератури вищої категорії;

  Дата народження - 08.04.1976р.н.;

  Освіта - Слов’янський державний педагогічний інститут.

 

 

 

 

 

 


   

  Іванова Тамара Іванівна

  викладач спецдисциплін, вищої категорії

  Дата народження - 16.07.1948р.н.

  Освіта - Донецький інститут родянської торгівлі

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Ісаченко Наталія Григорівна 

 майстер виробничого навчання 13 розряду;

 Дата народження - 18.08.1957р.н.;

 Освіта - Рубіжанський індустріально – педагогічний технікум.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

  Козуненко Тетяна Василівна

  майстер виробничого навчання 13 розряду;

  Дата народження - 07.09.1969р.н.;

  Освіта - Донецький гірничий технікум.

 

 

 

 

 

 


 

  Костюченко Тетяна Іванівна

  майстер виробничого навчання 13 розряду;

  Освіта - Лисичанський гірничий технікум.

 

 

 

 

 

 


 

  Крахмаль Микола Павлович

 майстер виробничого навчання 14 розряду;

 Дата народження - 26.05.1950р.н.;

 Освіта - Рубежанський індустріально – педагогічний технікум.

 

 

 

 

 

 


 

  Кремінська Антоніна Миколаївна

  викладач спецдисциплін І категорії;

   Дата народження - 12.07.1957р.н.

   Освіта - Жданівський металургійний інститут

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Кузнецова Олена Вікторівна

  майстер виробничого навчання 12 розряду;

  Дата народження - 28.05.1971р.н.;

  Освіта - Костянтинівський індустріальний технікум.

 

 

 

 

 

 


   

   Леонтьєва Катерина Андріївна

  викладач англійської мови  ІІ категорії;

  Дата народження - 26.05.1984р.н.;

 Освіта - Слов’янський педагогічний інститут.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Лизогуб Лариса Валеріївна

  майстер виробничого навчання 14 розряду, ІІ категорії;

  Дата народження - 24.05.1970р.н.;

  Освіта - Докучаєвський торгівельний технікум.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Маховікова Марина Борисівна

  майстер виробничого навчання 14 розряду;

  Дата народження - 23.09.1968 р.н.;

  Освіта - Дружківський машинобудівний технікум; Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Мережко Людмила Миколаївна

  майстер виробничого навчання 13 розряду;

  Дата народження - 16.09.1952р.н.

  Освіта - Харківський інститут механізації електрофікац. сільского господарства

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Мещерякова Ганна Борисівна

  викладач інформатики та інформаційних технологій І категорії;

  Дата народження - 08.03.1983р.н.;

  Освіта - Український державний хіміко – технологічний університет; Навчально – науковий професійно – педагогічний інститут Української інженерно – педагогічної академії.

 

 

 

 

 

 


 

  Павленко Тетяна Юріївна

  майстер виробничого навчання;

  Дата народження - 18.07.1996 р.н.;

  Освіта - Донецький національний університет економіки і торгівлі ім.. Михайла Туган – Барановського.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Пелих Лілія Євгенівна

 викладач української мови І категорії;

 Дата народження - 19.05.1974р.н.;

 Освіта - Слов’янський державний педагогічний університет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Рябчун Михайло Іванович

  викладач історії

  Дата народження - 23.07.1943р.н.

  Освіта - Донецький державний університет

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

     Соколова Марина Єгорівна

    викладач фізики та астрономії І категорії;

    Дата народження - 07.01.1967р.н.;

    Освіта - Донецький державний університет.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   Стрикуліст Людмила Олександрівна

   майстер виробничого навчання

   Дата народження - 21.11.1981р

  Освіта - Докучаєвський торгівельний технікум

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

     Сенченко Тетяна Павлівна

    викладач математики вищої категорії;

     Дата народження - 13.11.1956р.н.;

     Освіта - Ворошиловградський педагогічний інститут. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

  Сталоверова Світлана Миколаївна

  викладач фізичної культури

  Дата народження - 03.09.1961р.н.

  Освіта - Донецький технікум фізичної культури

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

   Тимошенко Наталія Миколаївна

   майстер виробничого навчання

   Дата народження - 05.12.1963р

   Освіта - Докучаєвський торговий технікум

 

 

 

 

 

 

 

 


   

   Ушакова Лідія Костянтинівна 

   майстер виробничого навчання 

   Дата народження - 27.03.1959 р

   Освіта - Рубіжанський індустріально - педагогічний технікум

School.org.ua

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування