Педагогічний колектив
Акімов Олександр Володимирович
викладач спецдисциплін
Освіта - Дніпропетровський національний гірничий університет
Бакутіна Наталія Василівна
викладач спецдисциплін І категорії;
Освіта - Комунарський гірничо – металургійний інститут.
Велигодська Любов Станіславівна
майстер виробничого навчання 14 розряду, ІІ категорії;
Освіта - Горлівський технікум радянської торгівлі
Вишневська Анастасія Юріївна
викладач спецдисциплін, спеціаліст;
Освіта - Харківський державний університет харчування і торгівлі
Гамій Катерина Леонідівна
викладач хімії та біології ІІ категорії;
Освіта - Державний навчальний заклад Мелітопольський педагогічний університет ім.. Б.Хмельницького.
Жидкова Ольга Олександрівна
викладач української мови та літератури вищої категорії;
Освіта - Слов’янський державний педагогічний інститут.
Іванова Тамара Іванівна
викладач спецдисциплін вищої категорії
Освіта - Донецький інститут родянської торгівлі
Ісаченко Наталія Григорівна
майстер виробничого навчання 13 розряду;
Освіта - Рубіжанський індустріально – педагогічний технікум.
Яблуновська Тетяна Василівна
майстер виробничого навчання 13 розряду;
Освіта - Донецький гірничий технікум.
Костюченко Тетяна Іванівна
майстер виробничого навчання 13 розряду;
Освіта - Лисичанський гірничий технікум.
Леонтьєва Катерина Андріївна
викладач англійської мови І категорії;
Освіта - Слов’янський педагогічний інститут.
Лизогуб Лариса Валеріївна
майстер виробничого навчання 14 розряду, ІІ категорії;
Освіта - Докучаєвський торгівельний технікум.
Маховікова Марина Борисівна
майстер виробничого навчання 14 розряду; ІІ категорії
Освіта - Дружківський машинобудівний технікум; Білоцерківський інститут неперервної професійної освіти.
Павленко Тетяна Юріївна
майстер виробничого навчання;
Освіта - Донецький національний університет економіки і торгівлі ім.. Михайла Туган – Барановського.
Соколова Марина Єгорівна
викладач фізики та астрономії І категорії;
Освіта - Донецький державний університет.
Стрикуліст Людмила Олександрівна
майстер виробничого навчання
Освіта - Докучаєвський торгівельний технікум
Сенченко Тетяна Павлівна
викладач математики вищої категорії;
Освіта - Ворошиловградський педагогічний інститут.
Сталоверова Світлана Миколаївна
викладач фізичної культури
Освіта - Донецький технікум фізичної культури
Тимошенко Наталія Миколаївна
майстер виробничого навчання
Освіта - Докучаєвський торговий технікум
Ушакова Лідія Костянтинівна
майстер виробничого навчання
Освіта - Рубіжанський індустріально - педагогічний технікум
Трубіна Тетяна Вікторівна
майстер виробничого начання , викладач ІІ категорії
Освіта - Стахомовський навчально - науковий інститут гірничих
та освітніх технологій