A A A K K K
для людей з порушеннями зору
Державний навчальний заклад "Мирноградський професійний гірничий ліцей"

Новини

Дата: від до Скинути

ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей": вступ подовжено, документи онлайн, практика на ШУ «Покровське»!

У компанії «Метінвест Покровськвугілля» розроблена програма співпраці не лише з вишами, а й з професійними закладами. ДНЗ "Мирноградський професійний гірничий ліцей" — один з них. Тут серед переваг навчання — оплачувані переддипломна та виробнича практика на шахтоуправлінні «Покровське»,…

17:03 14.07.2022

Онлайн-захід "Історія англійської мови"

              21 лютого усі країни та народи відзначають Міжнародний день рідної мови. З метою розширення знань здобувачів освіти про багатство мов, формування розуміння того, що мова – скарб кожного народу, викладачем іноземної мови ДНЗ «Мирноградський професійний гірничий ліцей» Леонтьєвою Катериною було проведено онлайн-захід «Історія англійської мови». Під час заходу здобувачі освіти ознайомились з традиціями Англії, дізнались цікаві факти про виникнення англійскої мови.

17:46 21.02.2022

Креативна ялинка

9 грудня 2021р. в ДНЗ «Мирногардський професійний гірничий ліцей» відбувся конкурс «Креативна ялинка».

14:23 13.12.2021

Обласна інтернет-естафета

Цього тижня викладачі нашого ліцею  Сенченко Т.П. та Мещерякова Г.Б. прийняли участь у дводенній інтернет-естафеті викладачів ЗП(ПТ)О "Педагогічні ідеї та знахідки для викладачів  природничо-математичних дисциплін ЗП(ПТ)О Донецької області". Доповідачем від нашого закладу була викладач Соколова М.Є., яка освітлила тему "Проектна діяльність на уроках фізики". Багато цікавинок було запропоновано від колег інших закладів ЗП(ПТ)О Донецької області. Інтернет-естафета пройшла у жвавому темпі та креативному поданні. 

16:01 09.12.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування